מי אנחנו?

מי אנחנו?

מי אנחנו?

חברת אמיר ארליך מספקת שירותי פיקוח בניה פרטית וניהול עבור לקוחות, אשר בונים את בתיהם. מייסד ובעלי החברה הינו אמיר ארליך, בעל וותק של למעלה משני עשורים בתחום הנדל"ן, ניהול וייזום. לבעלי החברה אמיר ארליך ידע רחב מאוד והיכרות מאוד מעמיקה עם ענף הבניה ועבודה עם קבלנים ולכן אתם לגמרי בידיים טובות. חברת אמיר ארליך פיקוח בניה מתכננת עבורכם את כל שלבי הפרויקט בצורה הכי מקצועית וישרה שיש וכמו כן מפקחת על כל תהלייך יישום תוכנית העבודה. אנו דואגים לבצע עדכונים שוטפים על העמידה בתקציבים וההתקדמות בשטח.

מיהו מפקח בניה?

מפקח בניה הוא אדם שתפקידו לפקח על כל המתרחש בתהליך הבניה הן מהבניה עצמה, פיקוח על עובדים, עמידה בלוחות זמנים, איכות חומרים וכ'ו. כל דבר בתהליך הבניה מתבצע באישורו של מפקח הבניה ורק לאחר סיום כל התהליך בהצלחה יתרה ישולמו הכספים לכל קבלני העבודה, דבר שחוסר המון ליקויי בניה וגם חיסכון בכסף עבור בניה, אשר לא עומדת בתקנים הגבוהים.

מדוע מפקח בניה הוא חשוב?

לשכור שירותים של מפקח בניה אמין זהו דבר הכרחי ביותר עבור הצלחת הפרויקט. מפקח בניה חוסך לכם המון כסף שעלולים לקרות בעקבות ליקויי בניה, בעלי מקצוע לא אמינים ושומר עליכם מכל משמר. למפקח הבניה יש אינטרס אחד בלבד והוא לשמור עליכם, על התקציב שלכם ועל כך שתקבלו תוצאה מוגמרת מושלמת ללא רבב, עם חווית מגורים שעליה אתם כה חולמים.