אמיר ארליך, פיקוח בניה מקצועי

פיקוח בניה פרטית

פיקוח על פרויקטים של בניה פרטית

הבניה הפרטית התקדמה מאוד בשנים האחרונות מבחינת תכנון אדריכלי. לענף הבניה נכנסו מערכות בניה מתקדמות ומגוון חומרים חדשניים, המאפשרים לבצע עיצובים ותכנון אדריכלי מתקדמים להגברת הנוחות של סביבת המגורים וחיסכון כלכלי.

ברוב המקרים, בהחלטה על בניית בית לא מודעים הבונים לאיזו מערכת פעילות ארוכה ומורכבת הם נכנסים. לרוב, למרבית האנשים אין את הזמן, ובוודאי, לא את הידע המקצועי הנדרש למעקב שוטף של מהלכי הבניה בצורה מקצועית שתמנע ליקויי בניה ותשמור על התקציב באופן מבוקר וחסכוני.

פיקוח בניה פרטית

אמיר ארליך – פיקוח בניה פרטית וניהול פרויקטים

אין ספק שהצעד החיובי הראשון שיש לעשות הוא לפנות לגורם מקצועי ומנוסה שילווה את מהלכי הבניה משלב קבלת היתר הבניה ועד לקבלת המפתח לבית. אמיר ארליך – פיקוח בניה וניהול, תפקידו לשמור ולפקח על כך שהעבודות יבוצעו באופן מושלם לפי התקנים, על ידי שימוש בחומרים הנדרשים ובכפוף לחוזה, התוכניות והמפרטים באיכות ביצוע מעולה. נציג מטעם חברתנו יהיה העיניים שלכם השטח הבניה ומתפקידו לדאוג שתזכו ותקבלו את המוצר המושלם לשביעות רצונכם.

בניית בית דורשת עבודת תיאום בין מגוון רחב של אנשי מקצוע וקבלני משנה, שפוקדים את הבית בתקופת הבניה. כל בעל מקצוע ישאף לבצע את מלאכתו לפי ראות עיניו ומתוך רצון לביצוע מהיר ורווח מקסימאלי – זאת, לא תמיד בהתאם לתקנים, ולא תמיד על פי התוכנית ומפרט הטכני שנקבעו ולא בהכרח ייעשה שימוש בחומרים האיכותיים שנבחרו בשביל הבניה. חברת אמיר ארליך  מבצעת פיקוח בניה פרטית, מתאמת בין עבודתם של הגורמים השונים, מפקחת ומוודא כי העבודות מבוצעות כראוי ועל פי מה שסוכם עם הלקוח ורשום בתוכנית שנקבעה.