מפקח בנייה מודולרית

מפקח בניה

אמיר ארליך מפקח בניה מקצועי

אמיר ארליך מפקח בניה מקצועי ואמין ילווה את הפרויקט שלך מתחילתו ועד סופו. מרגע אישור התכניות ועד לקבלת המפתח מפקח הבניה אמיר ארליך הוא הכתובת שלך לכל שאלה ובקשה. למה צריך מפקח בנייה? זה די פשוט: מינימום כאב ראש עבור הלקוח, חיסכון בעלויות וביצוע מדויק – זו החבילה שאתה מקבל כאן.

מפקח בניה אמיר ארליך

כמפקח בנייה לאמיר ארליך תפקיד מרכזי בכל תהליך הבניה. פיקוח על כל התהליך מתחילתו ועד סופו, ניהול התקציב, העבודה מול אנשי המקצוע השונים, הוראות הבטיחות והתקינה וכמובן בראש כל אלה הלקוח עצמו. אמיר ארליך מנהל ומפקח על פרויקטים של בניה פרטית באזור השרון: אם אתה בדיוק מחפש מפקח בניה בנתניה, מפקח בנייה בהרצליה, בעמק חפר או  בכל מקום נוסף בשרון, פנה לאמיר ארליך ותיהנה משלוות נפש לכל אורך הפרויקט.

מפקח בניה – הגורם המתווך בין אנשי המקצוע והיזם

לאמיר ארליך ניסיון רב בפיקוח וניהול בניה של בתים פרטיים ווילות. תפקיד מפקח בניה, אמיר ארליך, כולל המלצה על אנשי המקצוע שיעבדו על הפרויקט וסיוע בבחירה נבונה של גורמים האחראיים על בניה של כל פרט בבניה. מפקח בנייה הוא מי שאחראי לקיים תקשורת שוטפת בין הספקים והקבלנים הרבים המעורבים בבניה, לתאם ביניהם, ליצור קרקע פורייה לעבודת צוות, וגם, לנהל תקשורת רציפה עם היזם, לעדכן אותו בדבר הנעשה בשטח ולהחליט על המשך העבודות בתיאום לתוכנית הבניה.

ניהול תקציב בניה על ידי מפקח בניה

העניינים הפיננסיים גם הם בטיפולו של מפקח בניה. אמיר ארליך פועל מתוך היכרות עם תכנית הבניה ומכיר את היקף התקציב שהוקצה לכל דבר ודבר. כך נמנעות במידת הניתן חריגות בלתי צפויות מהתקציב והוצאות מיותרות.

מפקח בניה אמיר ארליך

מפקח בניה דואג לאיכות הביצוע

פיקוח על איכות הבניה – אחת ממשימותיו החשובות של אמיר ארליך. מפקח בנייה מוודא כי איכותם של חומרי הבניה שמגיעים לשטח תואמת את ההזמנה בפועל, וכמובן גם מוודא כי ההתקנה והבניה על כל שלביה מתבצעים ללא ליקויי בניה, תוך הקפדה על דיוק ואיכות גבוהה של ביצוע.

בעודך נמצא בעבודה, אמיר ארליך נמצא בשטח – הוא העיניים שלך. רק כך תוכל להיות בטוח שהכול נעשה כמתוכנן ותימנע מהפתעות לא נעימות ותיקונים של ליקויי בניה שיתגלו בפניך בסיום הפרויקט.

אז קדימה לעבודה! פנה לאמיר ארליך – פיקוח בניה פרטית בשרון: 052-2477004