אמיר ארליך, פיקוח בניה מקצועי

תהליך הבניה

כיצד עוברים את תהליך הבניה בשלום?

תהליך הבניה, כמו שבטח תיארתם לעצמכם, הוא ארוך, מורכב ואפשר לומר אף – מייגע בצורה יוצאת דופן. איך בכול זאת מגיעים לתוצאה הרצויה – בית פרטי בנוי לתפארת? התנהלות תקינה ומסודרת של תהליך הבניה על שלביו הרבים, עמידה בלוחות זמנים ומסגרת תקציבית הם המפתח להצלחה. התפקיד של מפקח בניה להנחות אתכם לאורך התהליך בתבונה ובמקצועיות בכדי להביא אתכם אל היעד הנחשק.

שלבים של תהליך הבניה

תהליך הבניה מורכב משלבים ומתחיל עם קבלת היתר הבניה והרישיונות הנדרשים לתחילת ביצוע העבודות בשטח. כבר בשלב הזה מומלץ שיעמוד לצדכם מפקח בניה אמין שאתם סומכים עליו כך שיוכל כבר בשלב הראשון של תהליך הבניה להכווין אתכם לעבר הגורמים המקצועיים והאחראיים ביותר לעבוד איתם: אדריכלים, מהנדסי בניין, וכמובן, קבלנים.

תהליך הבניה

לאחר שבידכם נמצאת תכנית עבודה מגובשת זו העת לגשת לבניה בפועל. מאחר ומרבית האנשים עובדים, מעטים יכולים להתמסר ב 100% לבניה. תפקיד מפקח הבניה הוא להיות העיניים שלכם בשטח, לפקח על תהליך הבניה ולבצע בקרה על איכות הביצוע. לא רק זאת – המפקח אחראי לתאם בין הקבלנים הרבים שמעורבים בתהליך הבניה ולוודא כי סדר פעולות הבניה נכון והגיוני. כך נשללים לרוב מרבית ליקויי הבניה ונחסכות מהלקוח הוצאות נוספות לתיקון של הליקויים הנ"ל. מפקח בניה מספק דיווח רציף ומעדכן את הלקוח על התקדמות העבודות, מצב התקציב הנוכחי ודואג כי הפרויקט יתבצע בכפיפות מוחלטת לתוכנית הבניה.

בסיום תהליך הבניה מפקח בניה בודק בעשר עיניים כי העבודות בוצעו בצורה הטובה ביותר, כי אין בנמצא ליקויים הדורשים תיקונים וכי הבית מוכן לכניסתם של הדיירים המאושרים.

מפקח בניה אמיר ארליך

כאשר תהליך הבנייה מופקד בידיו של מפקח הבניה המקצועי אמיר ארליך, היו בטוחים כי הבניה תבוצע כראוי ותוך עמידה בלוח הזמנים. חברת אמיר ארליך, חברה בעלת מוניטין בתחום פיקוח בניה, מספקת שירותי פיקוח בניה לבניית בתים פרטיים, וילות וקוטג'ים.

תהליך בניה מתנהל בצורה חלקה תחת עינו הפקוחה של אמיר ארליך – חסכו מעצמכם דאגות מיותרות, פנו לאמיר ארליך ובצעו את שלבי הבניה באופן חלק ויסודי.

לפרטים חייגו עוד היום – 052-2477004

תהליך הבניה
5 (100%) 3 votes