מפקח בניה

פיקוח ובניה

שירותי פיקוח ובניה

חברת אמיר ארליך עוסקת בתחום פיקוח ובניה. שירות פיקוח ובניה הינו שירות חיוני והכרחי עבור מי שמתכנן לבצע פרויקטים בתחום הבניה, ובייחוד מי שהידע שלו אודות התחום הוא ידע מוגבל ולא מעמיק.

פיקוח ובניה לפרויקטים פרטיים

אמיר ארליך הינו מפקח בניה מקצועי המתמחה במתן שירות למגזר הפרטי. בונים בית פרטי, וילה או קוטג'? שירותי פיקוח ובניה יחסכו לכם הרבה כסף, זמן ובלגן.

פיקוח ובניה
פיקוח ובניה מקצועי

מה כולל השירות?

שירות פיקוח ובניה זהו שירות מלא ומקיף שמורכב מטיפול בשלל הסוגיות המלוות את תהליך הבניה, מניהול והנעת תהליכים באתר הבניה.

בחירה ואישור של אנשי מקצוע – כחלק משירות של פיקוח ובניה מסייע אמיר ארליך בבחירת אנשי מקצוע: קבלנים, אדריכלים, מעצבים וכו'. אנשי מקצוע אמינים ומנוסים מבטיחים איכות ביצוע ברמה גבוהה ולכן חשוב לבחור אותם בקפידה. לאמיר ארליך היכרות טובה עם אנשי מקצוע מובילים בתחום הבניה – אם יש לכם ספק בבחירת האנשים המתאימים לפרויקט, ניתן להיוועץ עמו.

ניהול ומעקב באתר הבניה – מפקח בניה הוא איש המקצוע שנמצא מטעמכם באתר הבניה ומנהל את מהלך הבניה באמצעות תקשורת עם קבלני העבודה, תיאום ביניהם ומעקב אחר יישום הפרויקט בהתאם לתכנית הבניה המקורית.

בקרה על איכות חומרי הגלם והביצוע – בכדי לשלול מראש ליקויי בניה אפשריים חייבים לבצע מעקב וביקורת שוטפים אחר איכותם של חומרי הגלם ושל התקנתם בשטח על ידי צוות הפועלים. אמיר ארליך מבצע בקרה שוטפת עבור כל חומרי הגלם שמגיעים לאתר הבניה ופוקח כי ההתקנה שלהם תתבצע כראוי תוך הקפדה על רמת גימור מושלמת והתקנה יסודית. שלילת ליקויי בניה חיונית ביותר מאחר וחוסכת הרבה כסף וזמן על תיקונים – אם למשל, באתר הבניה הותקנו אריחים סדוקים או אריחים שנסדקו בתהליך ההתקנה קיים צורך להחליפם: להזמין חדשים, לפרק את האריחים הפגומים ולהחליף אותם בחדשים – חבל על הזמן וההוצאות המיותרות: מפקח בניה שולל מצבים כאלה.

עמידה בלוחות הזמניםשירותי פיקוח בניה כוללים מעקב אחר עמידה בלוחות הזמנים. כאשר אתם בונים בית ומצפים שיהיה מוכן תוך תקופה מסוימת, מתסכל לגלות כי דברים מתעכבים מסיבות כאלה ואחרות. אמיר ארליך יודע לחזות מראש אילו דברים עשויים להוות גורמים מעכבים ולמנוע עיכובים אלו מראש. לדוגמא, מניסיונו יודע מפקח הבניה כי עובר חודש מרגע הזמנת חומר גלם מסוים ועד להגעתו לאתר הבניה – אמיר ארליך ידאג להזמין חומר גלם זה מראש – כך שלא ייווצר עיכוב עקב מחסור בו במועד ההתקנה המתוכנן.

מעקב תקציבי – פיקוח ובניה לא מסתכם רק בידע טכני אודות תחום הבניה: אמיר ארליך בעל ניסיון בניהול תקציבי. מעקב שוטף אחר תקציב הבניה וכל הפן הכלכלי שעומד מאחורי הפרויקט נמצא גם הוא בפיקוחו של המפקח. לקוחות החברה מקבלים דיווחים שוטפים אודות התקציב וכל פרט הדורש שינוי או הגדלה של תקציב מסיבות כאלה או אחרות עובר את אישורם.

הבניה עוברת בצורה חלקה יותר כאשר יש מפקח בניה באתר – פנו לקבלת שירותי פיקוח ובניה בחברת אמיר ארליך : 052-2477004