פיקוח בניה

פיקוח בניה מקצועי

מה זה פיקוח בניה?

ניהול פיקוח בניה הינו תחום רחב המאגד בתוכו שלל תפקידים אשר ממלא מפקח בניה לאורכו של תהליך הבניה במטרה לסייע ליזם להשלים את הפרויקט בהצלחה ובהתאם לציפיותיו. תחום פיקוח בניה הולך ומתפתח בשנים האחרונות בשל המודעות לקשיים המלווים את תהליך הבניה לאורכו. יזם המעוניין להקים בית פרטי או וילה צריך לטפל במקביל באינספור פרטים, להתנהל מול גורמים רבים המבצעים עבורו את הבניה ולוודא כי הכול מתבצע כשורה, לפיכך, אין הדבר פשוט ומכאן מתעורר הצורך באיש מקצוע שיבצע עבור היזם פיקוח בניה מקצועי ואמין.

מה נכלל בפיקוח בניה?

פיקוח בניה מאגד בתוכו מספר תפקידים שממלא מפקח בניה עבור היזם במסגרת תהליך הבניה. פעמים רבות מפקח בניה ממלא גם תפקיד של מנהל פרויקט, כך שבצירוף בין השניים אחראי מפקח הבניה על הביצוע התקין של הפרויקט בהתאם לתוכנית הבניה, על התיאום וההתקשרות בין בעלי המקצוע השונים העובדים במסגרת הבניה, על עמידה בלוחות זמנים והתקציבים. מפקח בניה אחראי לבצע בקרת איכות על חומרי הבניה ואיכות הביצוע, לפיכך במצבים של ליקויי בניה אחראי מפקח בניה לוודא כי התיקונים הנדרשים מתבצעים.

פיקוח בניה

שירותי פיקוח בניה הם חובה לכל מי שאינו יכול להתפנות לפרויקט ולהקדיש את כל זמנו לשהייה באתר הבניה ובבקרה שוטפת אחר הפעילות המתבצעת בו. כמו כן, פיקוח בניה עוזר במיוחד למי שאין לו ידע מעמיק בתחום הבניה. מפקח בניה מכיר את הענף על בוריו ובעל ניסיון התקשרות מול הספקים והגורמים הרבים, הוא מדבר איתם בשפה המקצועית המובנת להם, ומצליח להוביל את הפרויקט להצלחה בזכות המקצועיות וכושר הניהול שלו.

אמיר ארליך, מפקח בניה עומד בראש חברת "אמיר ארליך – פיקוח בניה". החברה מתמחה בניהול ופיקוח בניה פרטית ומנהלת פרויקטים רבים באזור השרון בערים דוגמת קיסריה, נתניה, כפר סבא, בעמק חפר ועוד. ליווי מקצועי עד לקבלת המפתח על ידי היזם מאפשרים לעבור את תהליך הבניה בראש שקט ובמינימום דאגות.

ברצונכם ליהנות משירותי פיקוח בניה בחברת אמיר ארליך? התקשרו – 052-2477004

פיקוח בניה מקצועי
5 (100%) 3 votes