מפקח בנייה

למה לבחור במפקח בנייה

מפקח הבניה הוא הנציג הרשמי של בעל הנכס אל מול גורמי הביצוע ובעלי המקצוע השונים המעורבים בתהליך הבנייה. מפקח בנייה בוחן באופן מקצועי ואחראי את אופן ביצוע עבודות הבנייה על ידי אנשי המקצוע והקבלנים השונים בהתאם תכניות העבודה והמפרטים שנקבעו מבעוד מועד.

מפקח בנייה, אמיר ארליך מפקח בניה בשרון, אמיר ארליך מפקח בניה בקיסריה

תפקידו של מפקח בנייה

מפקח בנייה יכול לבצע פיקוח מקצועי בלבד או לעומת זאת לנהל את העבודה כולה בנוסף לפיקוח על רמת העבודה ועל הגורמים השונים. תיאומים בין קבלנים, הזמנת חומרים, בקרה ומעקב על כל הספקים וקבלני המשנה וביקורים שוטפים באתר הבנייה. כאשר לקוח פרטי בעל נכס או מגרש מבקש לבצע פרויקט בנייה כדאי ורצוי שישכור את שירותיו של מפקח בניה מקצועי שיבטיח את עמידת הפרויקט בדרישות הבטיחות והתקנים הקבועים בחוק ויפקח על כל שלבי הפרויקט החל משלבי התכנון ועד לבחירת הקבלנים וקבלני המשנה.

מפקח בניה

איך לבחור מפקח בניה

לפני שבוחרים מפקח בניה כדאי לבקש רשימת ממליצים ולהתרשם מפרויקטים שונים שמפקח הבנייה ביצע בעבר, להתרשם מאיכות העבודה שלו וכן מהרושם שהוא מותיר בשטח. עלות השירותים של מפקח בניה משתנה בהתאם לפרויקט ולדרישותיו. בחירה במפקח הנה הבחירה נפוצה ביותר כיום בקרב לקוחות פרטיים וזאת משום הצורך להציב בשטח נציג מקצועי שינהל את הפרויקט תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח.

פיקוח בניה בקיסריה , אמיר ארליך מפקח בניה, פיקוח בניה מקצועי

אמיר ארליך – מפקח בנייה

מפקח בניה אמין ומקצועי יחסוך לכם כאב ראש, תסכול, זמן וכסף ויסייע לכם לעבור בשלום את תהליך הבנייה. מחפשים מפקח בנייה מקצועי? התקשרו עכשיו לאמיר ארליך – מפקח בנייה אמין ומנוסה אשר ילווה אתכם לאורך התהליך וייצג אתכם בצורה הטובה ביותר לאורכו.

אמיר ארליך – מפקח בניה מקצועי –  052-2477004