תהליך הבניה

מפקח בניה בשרון

חברת פיקוח בניה בשרון

מחפשים מפקח בניה בשרון? אמיר ארליך חברת פיקוח בניה מקצועית ובעלת ניסיון רב בפיקוח בניה וניהול פרויקטים לבתים פרטיים, וילות וקוטג'ים תשמח לעמוד לשירותכם.

למה צריך מפקח בניה?

בניית בית פרטי כרוכה במעורבות של בעלי מקצוע רבים, בהתקשרות והתנהלות שוטפת מולם תוך יצירת תיאום ביניהם. יתר על כן, בניית בית פרטי מחייבת תכנון מדוקדק, מצריכה הקדשת מחשבה רבה לפרטים הקטנים וכן, מחייבת היכרות מעמיקה עם עולם הבניה, עם קבלנים, מהנדסים ואדריכלים המובילים בתחום, זאת במטרה לעבור בשלום את כל תהליך הבניה על שלביו הרבים. היעדר ליקויי בנייה הוא פועל יוצא מביצוע עבודות ברמה גבוהה תוך שימוש בחומרי בניה איכותיים והתקנתם המקצועית, לכן חשוב ביותר לדעת לפנות לגורמים מקצועיים ובעלי ניסיון שמבינים עניין ויודעים לעשות את העבודה שלהם כראוי. בניית בית כמובן מחייבת גם הוצאות כספיות לא מועטות, לכן הקצאת משאבים נכונה וחלוקתם המושכלת הינם ערובה להיעדר הוצאות מיותרות. לצד זאת גם עמידה בזמנים היא חשובה – במידה ותעבור הבניה בצורה חלקה וללא ליקויי בניה המחייבים תיקונים והוצאות כספיות נוספות הסיכוי שלכם לעמוד בלוחות הזמנים שהוקצבו לפרויקט גדל במידה משמעותית.

תפקיד מפקח בניה מטרתו לחסוך לכם הוצאות כספיות וכאב ראש לאורך תהליך הבניה על ידי ניהולו של הפרויקט שלכם בצורה מקצועית וחכמה.

מפקח בניה בשרון

אמיר ארליך – מפקח בניה בשרון

אמיר ארליך מפקח בניה בשרון מלווה אתכם לאורך כל מהלך הפרויקט. מה כולל תפקידו?

–        ניהול בניית בית פרטי משלב התכנון ועד שלב קבלת המפתחות והכניסה לבית החדש

–        המלצה על הגורמים המקצועיים ביותר בתחום תכנון הבניה (אדריכלים, מהנדסים ועוד) והתקשרות עמם

–        המלצה על קבלני ביצוע אמינים ואחראיים שאפשר לסמוך עליהם וכדאי להעסיקם לצורך הפרויקט

–        ניהול מהלך הבניה תוך יצירת תיאום בין הגורמים המעורבים בפרויקט הבניה

–        בקרה על ביצועו של הפרויקט בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו, בכפוף לתוכנית הבניה והקפדה על ניהול תקציבי במסגרת שהוקצבה לפרויקט.

–        בקרה על איכות החומרים ורמת ביצוע העבודה במטרה לשלול ליקויים

–        במידה וישנם ליקויים – בקרה על השלמת תיקוני ליקויים על ידי הקבלנים הממונים על כך

–        דיווח שוטף ועדכון הלקוח אודות מהלך ביצוע הבניה וההתקדמות, ועדכון הלקוח אודות המצב התקציבי

אמיר ארליך מפקח בניה בשרון מנהל את הבניה בצורה מושכלת ומקצועית – הסירו דאגות מלבכם והעבירו את האחריות על ניהול מערך הבניה לאמיר ארליך לביצוע מדויק וחלק של פרויקט הבניה שלכם.

להזמנת פיקוח בניה פרטית חייגו 052-2477004

מפקח בניה בשרון
5 (100%) 3 votes