ליווי מקצועי של תהליך הבניה

מפקח בניה – ליווי מקצועי של תהליך הבניה

 

ליווי מקצועי של תהליך הבניה הינו חלק מתהליך הבניה ובדרך כלל תשקיעו בו ממיטב כספיכם באופן חד פעמי. שיפוץ או בניה של בית זה פרויקט שלא קורה כל יום וכל טעות שתתבצע במהלכו, כל חוסר דיוק או פספוס יעלו לכם ביוקר רב. תהליך הבניה הוא מורכב כל כך ודורש מעורבות של גורמים רבים אשר לא מתקשרים זה עם זה ואינם מנהלים את העבודה המשותפת.

בעיות בתהליך הבניה ילוו אתכם גם בעתיד

 

חוסר התיאום הוא גורם לטעויות אשר מאיים על כל שלב ושלב בתהליך הבנייה של הבית שלכם. טעויות בתהליך הבניה אינן ניתנות לתיקון ברוב המקרים וכאשר ניתן לתקן אותן העלויות יקרות מאוד. כאשר לעתים מדובר אפילו בטעויות שיכולות לסכן חיי אדם. אם היינו אומרים לכם שיש דרך לחסוך את כל כאב הראש, החששות והסיכונים הייתם קופצים על ההזדמנות? אז זהו שיש – פיקוח בניה.

מפקח בניה אמיר ארליך ליווי מקצועי של תהליך הבניה
מפקח בניה אמיר ארליך ליווי מקצועי של תהליך הבניה

 

מפקח בניה מקצועי מלווה אתכם לאורך התהליך והוא הנציג שלכם בכל דבר ועניין. הוא מתאם בין אנשי המקצוע, מוודא ביצוע של כל שלב באופן הטוב ביותר וללא פשרות, מנהל מכרז בבחירת אנשי מקצוע או חומרים שיש לרכוש ומעביר לכם דיווח שוטף מהשטח. כך נמנעות רוב הבעיות העלולות להתעורר בתהליך הבנייה מראש וכל השאר מטופלות במקצועיות רבה ובאחריות.

קראו עוד על שירותי פיקוח בניה

ליווי מקצועי של תהליך הבניה – הנציג שלכם בשטח

 

מפקח בניה הוא הנציג שלכם לאורך תהליך הבנייה. מפקח בניה הוא סמכות מקצועית אשר מאגדת ומפקחת על כל הגורמים החיצוניים, הוא מתזמן ומכוון את הגעתם באופן נכון ושוטף לאורך תהליך הבניה כדי להימנע מהמתנה מיותרת או מעיכובים בשל אי סיום משימות, עומד לצידכם מתחילת תהליך הבנייה ועד לקבלת המפתח, בוחן קיומם של ליקויים ובכך מונע סיכונים או מתקן אותם ללא המתנה.

מפקח בניה עם המלצות

 

ההוצאות הצפויות לכם בעקבות תיקון ליקויים או חלילה נזקים שיתגלו במבנה בעתיד גדולות בהרבה בעלות העסקתו של מפקח בניה ולכן זוהי הוצאה משתלמת ונכונה שללא ספק כדאי להוציא. הקפידו לבחור מפקח בניה מקצועי ובעל המלצות וכן תוכלו להפקיד בידיו את האחריות הרבה הכרוכה בפיקוח על בניית הבית שלכם ללא חשש.

בונים בית? משפצים? אתם זקוקים לשירותיו של מפקח בניה. אמיר ארליך – פיקוח בניה באיזור השרון ילווה את הפרוייקט שלכם, ייצג אתכם ואת האינטרסים שלכם ויוודא מקצועיות ובטיחות בתהליך הבניה.

מחפשים מפקח בניה? התקשרו עכשיו לאמיר ארליך – 052-2477004

ליווי מקצועי של תהליך הבניה
5 (100%) 2 votes