בניה קונבנציונאלית

מה זה מפקח בנייה?

מי זה מפקח בנייה?

תחום הבנייה הוא לא קל במיוחד ומחייב היכרות עמוקה וידע רחב ברמה של תכנון, ביצוע וכמו כן ברמה של היכרות עם כל התהליכים הבירוקרטיים הכרוכים בתהליך הבנייה. רוב האנשים שבונים בתים, אינם בקיעים בתחום הבניה ומעדיפים להיעזר בשירותיו של מפקח בנייה, בעל סמכות מקצועית בתוך ענף הבנייה.

מפקח בנייה נמצא בבקרה באופן קבוע על כל פרויקט ולוקח אחראיות גדולה על ניהול תהליך הבניה מהשלב ההתחלתי עד השלב הסופי, שבו הלקוח נכנס לביתו החדש.

כאשר אתם עובדים עם מפקח בנייה, אתם יכולים להיות בראש שקט במהלך תהליך הבנייה. מפקח הבנייה בעל היכרות מעמיקה ומקצועית ביותר עם ענף הבניה והוא בקשר ישיר עם הקבלנים וכל אנשי המקצוע שמלווים את התהליך. הקשרים והידע של מפקח הבניה, הופכים את תהליך הבניה להרבה יותר מקצועי, איכותי וכלכלי עבורכם.

מפקח בנייה

מה נכלל בתפקידו של מפקח בנייה?

מפקח הבניה נכנס לעבודה עוד בזמן תכנון תהליך הפרויקט. מפקח הבניה עובד באופן ישיר עם כל הגורמים הרלוונטים: אדריכלים, מהנדסי בניין, קבלנים ועוד. באמצעות הידע העשיר של מפקח הבניה, מתבצעת הבניה באופן מדויק מבחינת זמנים, ללא חריגה תקציבית כמה שאפשר, מן התקציב שהגדרתם בתחילת הפרויקט.

מפקח בניה מקצועי יכול לייעץ ללקוח ולאפשר לו לקבל החלטות חשובות מאוד בצורה משכילה ושקולה, כדי להבטיח את ההצלחה של הפרויקט. בשל הקשרים של מפקח הבניה עם אדרכילים והמהנדסי בנייה, אשר עוסקים בבניה פרטית, מפקח הבניה יכול להמליץ ללקוח על אנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת לעבוד במסגרת הפרויקט.

כאשר שלב התכנון מגיע לסיומו, מפקח הבנייה יכול להנחות את הלקוח לגבי גיוס קבלנים וקבלני משנה הנדרשים ליישומו של הפרויקט. גם בבחירה זו הניסיון של מפקח הבניה וקשריו מסייעים למציאות הקבלנים המקצועיים והמנוסים ביותר.

בזמן הביצוע מפקח הבנייה מתפקד בתור הקפטן במכוון כל איש מקצוע איך להתנהל במהלך הפרויקט ומבצע בקרת איכות, לוודא שכולם עומדים בזמנים, שחומרי הגלם איכותיים ושהכל מתנהל כשורה תוך כדי בקרה על כך שהתוכנית אינה חורגת מן התקציב שהוקצב לפרויקט.

תפקיד מפקח בנייה הוא להיות אחראי על דיווח באופן שוטף על כל תהליך העבודה והתקדמותה של הבנייה, עדכון הלקוחות בעמידה בזמנים, היצמדות למסגרת התקציבית של הלקוח ובעצם כל פרט שקשור לבנייה, אשר מתבצעת בשטח.

 

מטרת העסקתו של מפקח בנייה היא לחסוך ללקוח כסף, עוגמת נפש, תסכולים והרבה כאב ראש. חלק משלבי הבנייה מהותיים כל כך ובלתי הפיכים, כך שחשוב שיבוצעו כראוי ומהפעם הראשונה – מפקח בנייה מוודא זאת ושולל מצבים של ליקויי בנייה משמעותיים שילוו אתכם לאורך כל תקופת המגורים בבית. מה שנוגע לליקויי בנייה קטנים, גם כאן נכנס לתמונה מפקח בנייה שמבקר את טיב העבודה שבוצעה ודואג לביצוע התיקונים הנדרשים על ידי הקבלן האחראי על התחום. באופן כללי בזכות הפעילות של מפקח בנייה הסיכוי להופעתם של ליקויי בנייה נמוך בהרבה ולכן גם מתאפשרים עמידה בלוחות הזמנים והתקדמות חלקה של הבנייה, וגם נחסכים כספים רבים על תיקון של ליקויי בנייה שמתגלים לאחר הביצוע.

אמיר ארליך מפקח בנייה מקצועי

לקחתם נשימה עמוקה והחלטתם ללכת על בניית בית פרטי או וילה? זה הזמן לפנות לשירותיה של חברת אמיר ארליך. אמיר ארליך מפקח בנייה מקצועי ומנוסה מלווה ומנחה אתכם לאורך כל הדרך עד קבלת המפתח וחנוכת הבית החדש והמושלם שלכם!

התקשרו עכשיו 052-2477004