וילה בנחלה גדולה במושב בעמק חפר

למה חשוב לפקח על שבירת קיר בבית פרטי

למה חשוב לפקח על שבירת קיר בבית פרטי 

לבצע את הכל בצורה חכמה ובטוחה 

שיפוצים כאלו ואחרים בבית מומלץ שלא לעשות לבד אלא להזמין לביתנו אנשי מקצוע שיודעים היטב את רזי התחום ומכירים לעומק את הפעולות שיש לעשות. בזמן שיש שיפוצים קטנים יחסית יש גם שינויים בבית שמחייבים אותנו בפיקוח של אנשי מקצוע מוסמכים ומוכשרים לכך, כאשר דוגמה מעולה לכך היא שבירת קיר.  

אם החלטתם שאתם רוצים לשבור את אחד הקירות בביתכם עליכם לבדוק תחילה שלא מדובר בקיר תומך שכן במקרה כזה לא תוכלו לבצע את השבירה של הקיר. לאחר מכן, עליכם לבדוק את ההשלכות של שבירת הקיר ולוודא שגם מבחינת העיצוב וגם מבחינה אופרטיבית אתם לא עושים טעות שלא תהיה ממנה דרך חזרה. בשלב הסופי אתם מחויבים לעשות את שבירת הקיר בצורה בטוחה ולא לקחת סיכונים מיותרים ואת זה אתם חייבים לעשות בפיקוח של איש מקצוע מוסמך כדי למנוע תאונות מיותרות. 

יש תהליכים שלא עושים בלי אנשי המקצוע המתאימים 

לצערנו, יש לא מעט תאונות שגורמות לנזק לרכוש ואף לנזק לבני אדם בגלל שחלק מאיתנו פשוט מצפצפים על החוקים והתקנות ומחליטים לעשות דין לעצמם. שבירת קיר בטון או בלוקים לא עושים בלי הפיקוח המתאים, גם אם אנחנו בטוחים שאנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות וגם אם אנחנו משוכנעים שאנחנו לא צריכים שום פיקוח אסור לנו לעשות פעולה מסוג זה בלי איש מקצוע שכל תפקידו הוא לדאוג שאנחנו לא פוגעים בנו ובסביבה שלנו.  

אם החלטנו שאנחנו מעוניינים לשבור את אחד הקירות בבית הפרטי שלנו אנחנו יכולים לבצע את השבירה של הקיר בעצמנו אבל אנחנו מחויבים להזמין מפקח שיבדוק שאנחנו אכן עושים את זה כמו שצריך ועובדים לפני כל הכללים והתקנות. יש דברים שלא עושים בלי מפקח שיכול לעזור לנו ולכוון אותנו, גם אם אנחנו חושבים שאנחנו לא צריכים אף אחד שיסייע לנו שבירה של הקיר לא עושים לבדנו. 

שבירת כל סוגי הקירות  הזמינו את איש המקצוע המתאים 

לא משנה אם מדובר על שבירה של קיר אחד, אם מדובר על שבירה של מספר קירות, אם מדובר על שבירת קיר בתוך הבית, אם מדובר על שבירה של קיר מחוץ לבית, אם מדובר על שבירת קירות בלוקים או על קירות אחרים, אם החלטנו שאנחנו שוברים קיר בבית מזמינים את איש המקצוע המתאים שיכול לפקח שאנחנו עושים את העבודה כמו שצריך. בתרבות הישראלית צמד המילים 'יהיה בסדר' הן פתח לצרות ואם גם אתם מוצאים את עצמכם אומרים לעצמכם שלא צריך שום מפקח והכל יעבור בשלום זה בדיוק הזמן שלכם להתקשר למפקח ולהזמין אותנו לביתכם. אל תיקחו סיכונים מיותרים ואל תנסו לעבוד שלא לפי התקנות, זה יכול להיות מאוד מסוכן לכם ולבני המשפחה שלכם. 

 

לפרטים נוספים צור קשר או חייג אלינו 052-2477004
אנחנו בחברת אמיר ארליך נשמח ללוות גם את הפרויקט שלכם לעבר הצלחה!

וילה בהרחבה בבית חרות, פיקוח בניה